Ağda ısıtıcı makinesi nerede satılır ?

Çözüldü1.13K viewsElektronik
6

Ağda ısıtıcı makinesi nerede satılır ? Daha önce almış olduğum ağda makinem kısa süre önce bozuldu ve yenisini İnternet alışveriş sitelerinden almak istemiyorum. Bakarak, dokunarak farklı çeşitleri birbiri ile karşılaştırma yaparak ağda ısıtıcı makinesini nereden satın alabilirim ? Kullandığınız ağda ısıtıcı makinesinden memnunsanız markasını ve nereden aldığınızı da paylaşa bilirsiniz.

Uzun süre kullana bileceğim mümkünse enerji tasarrufu sağlayan bir makine arıyorum ve İnternet’ten alışveriş yapmıyorum, bu nedenle tavsiyelerinizi bekliyorum.

En iyi cevap olarak seçildi

6

Ağda ısıtıcı makinesi nerede satılır sorusuna sizin için 5 maddeden oluşan bir cevap hazırladım, umarım beğeniz ve  en iyi cevap olarak seçersiniz.

  1. Watsons, Gratis ve bunun gibi kozmatik ürün satan mağazalardan detaylı şekilde inceleyerek satın alabilirsniz.
  2. Teknosa ve mediamarket gibi  büyük alışveriş mağazalarında bulunan teknoloji marketlerde çok çeşitli ağda ısıtıcı ve kartuşlu ağda modelleri satılmaktır, hatta teşhir ürünleri dahi bulunur iyice bakarak satın alabilirsiniz.
  3. Carrefoursa, Migros, Bim, şok, a101 gibi marketlerde ağda ısıtıcı makinesi ve farklı modelleri satılmaktadır.
  4. Evkur ve bu tarz taksitli ürün satan çeyiz ve beyaz eşya mağazaları.
  5. Çin pazarları, namı değer 1 milyoncularda satılmaktadır.

Cevabını beğenmeniz dileğiyle

En iyi cevap olarak seçildi
5

Güvenilir alışveriş sitelerinden ağda ısıtıcı makinesi alabilirsin. Eğer hoşuna gitmezse 14 iş günü içinde iade etme hakkın bulunuyor. Seçici davranırsan internetten alış veriş yapmak en güvenli yöntemdir bence bu konudaki ön yargılarını bir kenara bırak.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
2

Bu hafta a101lere ağda ısıtıcısı makinesi gelicek oradan bakarak alabilirsin. Hem yuvarlak haznesi hemde kartuş ısıtma haznesi olan modelden ıs çı ayarıda bulunuyor fiyatıda 65 lira bir bakmanı tavsiye ederim.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi