Çiğ köfte dükkanı ne kadar kazandırır ?

179 viewsPara & Kazanç
4
0 Yorum

Merhaba arkadaşlar abim ile birlikte bir çiğ köfteci zincirinin bayisi olmaya karar verdik, daha doğrusu araştırma aşamasındayız. Tecrübeli arkadaşlardan ricam çiğ köfte dükkanı ne kadar kazandırır, bilgi verirseniz sevinirim.

Cevaplanan soru

3

konudan bağımsızım sadece düşüncemi belirtmek istiyorum. Evime yakın bir noktada çiğ köfteci ömer usta açıldı yaklaşık 6-7 ay sonra kapandı, dükkan berber oldu oda kapandı sonra aynı yere tekrar farklı bir kişi tarafından çiğ köfteci ömer usta açıldı ve 3 yıldır gayet iyi iş yapıyor.

Bir işe girmeden önce bence o işi acaba ben yapa bilir miyim diye kendinize sorun. Bir işi kaliteli yaptıktan sonra para her türlü kazanılır bence.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
4

Çiğ köfteci açmayı düşünüyorsan işlek bir caddede iyi para kazanabilirsin. Bir dürümün maliyeti ortalama 2 lira iken satışı 5 lira. Günde ortalama 200 dürüm sattığını düşünsek 600 lira para kazanmış olursun buda ayda 18 bin lira para eder, kira bedeli, elektrik ve su faturasını, muhasebe masrafları, kdv vs düştüğünde ayda hiç olmasa 10 bin lira para kazanırsın. Ama bu devirde işletme açmakta sıkıntılı iş sadece bağ kur birimi 1000 lira.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
1

Eşim yaklaşık 10 yıldır çiğ köfteci işletiyor, net kazancını bilmiyorum ama çok şükür bize yetiyor.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi