Hangi marka meyve suyu daha sağlıklı ?

1.20K viewsSağlık
16

Sizce hangi marka meyve suyu daha sağlıklı ? Anaokuluna bu yıl başlayan çocuğum için her gün beslenmesine 1 tane paket meyve suyu koyuyorum. Öncesinde asla bu kadar hazır ürün tüketmiyordu ama şimdi arkadaşlarından gördükçe istiyor.

Kendim evde meyse suyunu sıkıp okula yolluyorum ama içmiyor bende zararın neresinden dönsek kardır diyerek alabileceğim en güvenilir en zararsız meyve suyu markasını kullanmak istiyorum.

Sizce hangi marka meyve suyu daha sağlıklı ?

Yeni yorum gönderildi

Dimes marka 0 Elma ve 0 ananas olan meyve sularını bana doktor arkadaşım tavsiye etti. İçinde şeker ilavesi yok ve alabileceğin en sağlıklı meyve suyu markası dedi. Bir dene sanki kendi elinle sıkmış gibi lezzetli.


2

tüm meyve suyu markaları ilave şeker kullanıyor buda çocuk için çok zararlı. Ben alıcaksam cam şişede içini görebildiğim cappy yada tamek tercih ediyorum. Ama hiç birine güvenmek mümkün değil.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
2

Hazır meyve sularının nasıl şartlarda üretildiği ve üretilirken nasıl meyvelerin kullanıldığı belli bile değil. Reklamlarında meyve bahçelerinden en kalitelilerini topluyorlar ama gerçekte sizce böylemi ? Bence değil.

Kendi evinde sıktığın meyve suyu bence en güzeli ve en sağlıklısı.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
12

Bu görsel ve bunun gibi onlarcası internette geziniyor. Bu meyve fosaları içerisinde bu meyve suları hangisi güvenli ya da sağlıklı olabilir. Tüm meyve suyu markaları aynı lütfen kullanmayın.

Hangi meyve suyu markası sağlıklı

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
0

En sağlıklı meyve suyu evde kendi elinizle sıktığınız. siz çocuğunuz ile bu durumu konuşun. Cappy marka meyve suyundan dahi paketlerin içinde meyve tortuları çıkıyor çok sakıncalılar.

Cevaplanan soru