instagram kaç takipçiye para ödüyor ?

Çözüldü1.96K viewsPara & Kazanç
3

instagram kaç takipçiye para ödüyor ? Günümüz internet üzerinden çok para kazanabilmeyi başaran insanlar ile dolu. Daha önce hiç merakımı cezbetmemişti ama denk geldiğim bir ortamda instagram üzerinden ayda 10 bin lira gibi bir rakam kazanılıyormuş. Benim merak ettiğim ise instagram’da kaç takipçiden sonra ücret ödenmeye başladığı ?

En iyi cevap olarak seçildi

7

instagram kaç takipçiye para ödüyor derken instagram’ın sizi takip eden kişilerin adetince üyelerine para ödediğini kastediyorsanız yanılıyorsunuz.

instgram’dan para kazanmak için çok farklı yöntemler mevcut öncelikle hatrı sayılır bir kitle tarafından takip edilmeniz gerekiyor sonrasında ise size ürün tanıtımı ve reklam yaptırmak isteyen iş ortaklarım bulup para kazanıyorsunuz.

Örneğin yeni bebek sahini olan 10 bin yeni annenin takip etttiği bir instagram hesabına sahip olduğunuzu düşünelim. Kitlenize göre bebek ürünleri satam bir firma ya da instagram hesabı size kendi reklamını yaptırmak için ücret öder, sizde para kazanırsınız.

Bu süreçte size reklam vermek isteyen firmaları kendiniz bulmanız gerekiyor bazende  firmalar size kendi teklifte bulunuyor.

 

En iyi cevap olarak seçildi