instagramdan ne satabilirim ? Farklı fikir ve tavsiye

1.10K viewsPara & Kazanç
7

instagramdan ne satabilirim bana farklı fikir verin lütfen. Öncelikle hepinizi açmayı planladığım instagram satış sayfama şimdiden davet ediyorum ve sizce instagram’dan ne satsam ciddi anlamda kazanç sağlaya bilirim ?

Cevaplanan soru

İnstagram’da satış yapmak için ortaya koyacağın sermaye ne kadar önemli olan o aslında paran varsa her şeyi satabilirsin ve sattığın ürünleri birilerinin görmesi için öncelikle kendine reklam bütçesi ayırman gerekiyor. Eğer satmak için aldığın ürünlerin bir günde satılıcağını düşünüyorsan yanılıyorsun önce reklam ve sonra toptan alabileceğin niş bir ürün kararlaştırmam gerek.

Tamam işte bende toptan alıp satabileceğim ürün fikri istiyorum sizden. Sermayem çok yok ama bence yeterli olacaktır.

Sadece ahşap oyuncak çeşitlerinden oluşan bir instagram mağazası açabilirsin. Tahtakalede bir çok toptancısı mevcut ahşap oyuncaklar, bebek figürleri, çizgi film için yapılan figürler çok popüler bence instagram’da satış yapmak için güzel bir fikir

Aslında aklıma yattı, oyuncak fikrini araştırıcam teşekkür ederim.


4

Bir ara bende instagram’da ne satabilirim diye kafa yordum ama gerçekleştiremedim. Kendimce hazırladığım bir kaç fikir var.

  1. Hediyelik eşya özellikle sevgililer için ikili olan set halinde hediyeleri satmayı düşündüm.
  2. İnstagram’da Kozmetik malzemeleri alıp satma fikrini düşündüm ama rakiplerim çok salam olduğu için vazgeçtim.
  3. Telefon kapağı başta olmak üzre telefon aksesuarları alıp satmak. Sürekli yeni model telefonlar piyasaya çıkıyor bence iyi kazanç getiricek bir fikir.

en son kargo işini çözemediğim için vaz geçtim. Ürünleri satsan bile kargoya çok ücret ödemen gerekiyor ve genelde insanlar kapıda ödeme istiyor. Kargo firmasıyla anlaşma yapmak lazım.

Yeni yorum gönderildi

Doların yüksekliğinden kaynaklı çinden gelen tüm ürünlerde ciddi bir maliyet artışı var ve ekstra vergi uygulanıyor şu an bu nedenle bu tarz ürünler satmak istemiyorum

3 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.