instagramdan ne satabilirim ? Farklı fikir ve tavsiye

1.09K viewsPara & Kazanç
7

instagramdan ne satabilirim bana farklı fikir verin lütfen. Öncelikle hepinizi açmayı planladığım instagram satış sayfama şimdiden davet ediyorum ve sizce instagram’dan ne satsam ciddi anlamda kazanç sağlaya bilirim ?

Cevaplanan soru

İnstagram’da satış yapmak için ortaya koyacağın sermaye ne kadar önemli olan o aslında paran varsa her şeyi satabilirsin ve sattığın ürünleri birilerinin görmesi için öncelikle kendine reklam bütçesi ayırman gerekiyor. Eğer satmak için aldığın ürünlerin bir günde satılıcağını düşünüyorsan yanılıyorsun önce reklam ve sonra toptan alabileceğin niş bir ürün kararlaştırmam gerek.

Tamam işte bende toptan alıp satabileceğim ürün fikri istiyorum sizden. Sermayem çok yok ama bence yeterli olacaktır.

Sadece ahşap oyuncak çeşitlerinden oluşan bir instagram mağazası açabilirsin. Tahtakalede bir çok toptancısı mevcut ahşap oyuncaklar, bebek figürleri, çizgi film için yapılan figürler çok popüler bence instagram’da satış yapmak için güzel bir fikir

Aslında aklıma yattı, oyuncak fikrini araştırıcam teşekkür ederim.


9

Bende instagram’da satış yapmak istiyordum ama bu işi yapmak için sermayem nerdeyse hiç yoktu biraz araştırma yaptım ve elimdeki parayla ticaret yapamayacağımı anladım.

Sonra ismek kursları arasında pasta ustası yetiştirme derslerine kayıt oldum ve neden ben bu işi instagram’da yapmıyorumki diye düşündüm ve şu an 5 bin takipçisi olan yaklaşık 400 farklı pasta satışı yapmış olduğum bir hesabım var.

Doğum günleri, özel günler ve düğün nişan için tasarım pastalar yapıyorum. Belki bu durum sanada bir fikir olur.

Yeni yorum gönderildi

Sizin açınızdan çok sevindim ama benim bu tarz bir el becerim yok maalesef. Daha çok ticaret yapmak için ürün fikri istiyorum.

3 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.