Kepekten kurtulmak için hangi şampuanı kullanmalıyım ?

1.12K viewsSağlık
6

Kepekten kurtulmak için hangi şampuanı kullanmalıyım, Yaklaşık 3 aydır saçımda yogun bir kepek var, daha önce hiç böyle bir problem yaşamamıştım. Bilgisayar başında otururken klavyenin üzerinde biriken beyaz tozların yoğunluğu artık midemi bulandırmaya başladı, yoğun şekilde kepek problemi yaşıyorum.

İnternetten araştırdığım kadarıyla bitkisel yöntemler denedim ama faydasını görmedim. Limon, zeytinyağı ve yumurta kürlerini ayrı ayrı uyguladım ama ben pek faydası olmadı nedense.

Gerçekten etkili olabileceğini düşündüğünüz kesin sonuç veren bitkisel yöntem öneriniz varsa onlarada açığım.

Şu an kullandığım şampuanın markası : Head & Shoulders kepeğe karşı etkili ve saç kremini kullanıyorum.

Daha önce benim gibi kepek problemini yaşamış ve kurtulmuş olan kişilerden yorum bekliyorum,kısacası, kepekten kurtulmak için hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Cevaplanan soru

4

Kış aylarına girmemizle birlikte benimde saç diplerinde kepek oluşmaya başladı, Clear komple bakım, kepeğe karşı etkili şampuanı kullanıyorum ve şu an için memnunum tavsiye ederim.

Saç diplerinizi kurutmamaya dikkat edin, çok sıcak suyla saçlarınızı yıkamak ve fön makinesini çok yakın tutarak saç kurutmakta zamanla yogun kepek yapıyor ve saçlarınızın tamamen durulamaya dikkat edin, tam durulanmayan saçlarda da kepek oluşabilir.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
3 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.