Kepekten kurtulmak için hangi şampuanı kullanmalıyım ?

1.13K viewsSağlık
6

Kepekten kurtulmak için hangi şampuanı kullanmalıyım, Yaklaşık 3 aydır saçımda yogun bir kepek var, daha önce hiç böyle bir problem yaşamamıştım. Bilgisayar başında otururken klavyenin üzerinde biriken beyaz tozların yoğunluğu artık midemi bulandırmaya başladı, yoğun şekilde kepek problemi yaşıyorum.

İnternetten araştırdığım kadarıyla bitkisel yöntemler denedim ama faydasını görmedim. Limon, zeytinyağı ve yumurta kürlerini ayrı ayrı uyguladım ama ben pek faydası olmadı nedense.

Gerçekten etkili olabileceğini düşündüğünüz kesin sonuç veren bitkisel yöntem öneriniz varsa onlarada açığım.

Şu an kullandığım şampuanın markası : Head & Shoulders kepeğe karşı etkili ve saç kremini kullanıyorum.

Daha önce benim gibi kepek problemini yaşamış ve kurtulmuş olan kişilerden yorum bekliyorum,kısacası, kepekten kurtulmak için hangi şampuanı kullanmalıyım ?

Cevaplanan soru

4

Benimde bitmek bilmeyen bir kepek problemin var, çok marka denedim ve çareyi konazol marka kepek şampuanın da buldum. Bu sefer de saçlarım inceldi ve dökülmeler başladı, hacimsiz ve şekil almamaya başladı, şu an sadece haftada iki defa kullanıyorum. Haftanın diğer günleri Şepe marka arı sütü, PROPOLİS veya bal karışımı şampuan kullanarak dengelemeye çalışıyorum.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
3 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.