Küçük sermayeyle ne iş yapılır ?

181 viewsPara & Kazanç
7
0 Yorum

Merhaba dostlar, küçük sermayeyle ne iş yapılır mantıklı tavsiye ve önerilerinizi bekliyorum.

Malum ülke şartlarından maddi olarak herkes etkilenmiş durumda, zaten maaşlı olarak bir spor salanında danışma görevlisi olarak çalışıyorum. Çalışma saatim 15:00 – 23:00 arasında sabah saatlerinden işe gideceğim zaman diliminde bana para kazandırıcak küçük sermaye ile başlıya bileceğim bir iş arıyorum.

Çok fazla birikmiş param yok, yapacağım işten çok para beklentimde yok, verdiğim emeğin karşılığını alabileyim yeter. Ana kaynak olarak düşünmüyorum, ek iş diyebiliriz.

Cevaplanan soru

3

İnternet üzerinden satış yapın. Sermayeniz küçük olduğu için direkt olarak 2. el ürün satan uygulamalarda kendinize mağaza açın bu sayede fatura mükellefi olmadan satış yapma imkanınız olur. Örneğin: dolap ve gardrops uygulamalarını kullana bilirsiniz. Anlaşmalı kargolar ile indirimli kargo göndere bilirsiniz. Hatta genellikle kargo ücretini alıcı öder, siz sadece ürünü kargoya verirsiniz.

Bu tarz uygulamalarda 2.el ürünler ve ambalajlı yeni ürünlerinde satışları yapıyor. Plastik kovadan tutun, telefon kılıfı, erkek,kadın ve çocuk kıyafetlerine kadar bir çok şey satabilirsiniz. Önemli olan ucuz toptancı bulmanız. Ben sadece gözlük satışı yapıyorum bu sayede sadece gözlük almak isteyenlerin takip ettiği bir mağaza sahibi oldum. Sizde kendinize bir ürün belirleyip satış yapabilirsiniz.

Durumu yayınlanmak üzere'ye değiştirildi
4 cevaptan 1'ini inceliyorsun, tüm cevapları görmek için buraya tıklayın.